Sivas Zara Parsali Otel

"Bir Tesisten Beklenenden Daha Fazlası"
Pars Ali tesisleri olarak, tüm yatırımlarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek adına gerçekleştiriyoruz. "Bir Tesisten Beklenenden Daha Fazlası" anlayışımız ile her yeni gün taleplerin üzerinde yenilikler ve çalışmalar yapmaktayız. Şu anda, Sivas - Erzincan karayolu Zara merkezine 5 km uzaklıkta; hem otoyolda seyehat eden misafirlerimizi hem de il ve ilçe çevresinde ki misafirlerimizi; Sivas Zara Otel, Zara Restoran ve Akaryakıt hizmetleri ile karşılıyoruz. İletişim sayfamızdan Zara Otel Rezervasyonu yapmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
Müslim Uçar - Yönetim Kurulu Başkanı
Zara Parsali Otel
Zaman Tüneli
Tecrübemiz ile Büyüyoruz
Yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile faaliyet alanımızı genişletirken mevcut faaliyetlerimizde daha iyi bir hizmet verebilmek adına her geçen gün yatırımlarımıza devam ediyoruz.
2017
Otelimizi Genişletiyoruz
Mevcut otel kapasitesini ve sunduğumuz hizmetleri genişletmek adına genişletme ve geliştirme çalışmaları başlamış olup 2017 İlk Çeyrek sonunda müşterilerimize hazır hale getireceğiz.
2016
Restoranımızın Restorasyon ve Revizyon Çalışması
Mevcut adisyon kapasitemizi iki katına çıkarabilmek için restoranımızda yenileme ve genişletme çalışmaları başlatılmış olup 2016 sonunda faaliyete geçmiştir.
2016
Akaryakıt Pompalarının Yenilenmesi
2016 3. çeyrek sonunda gelişen teknolojiye uyum sağlayabilmek için tüm akaryakıt ve lpg pompalarımız son teknolojiyi içeren yeni pomlalar ile değiştirilmiştir.
2016
Akaryakıt İstasyonunun Yenilenmesi
Müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek adına büyük bir yatırım yaparak mevcut Akaryakıt İstasyonumuz ve Tanklarımız yenilenerek müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.
2015
Köklü Bir Değişiklik
Dinlenme tesislerimiz olarak, yılların bilgi ve tecrübesinde bölgemizde sektör öncüsü olan istasyonumuzu bir adım öteye taşıyabilmek adına Ucarlar A.S. bünyesine katılım sağlanmıştır.
2017
Hizmetteyiz!
Temelden çatıya, komple revizyona giren otelimiz konforlu ve lüks yapısı ile hizmete girmiştir. Otelimizi ziyaretinize bekleriz.